نگاهی به تصاویر منتشر شده از ماکت آیفون ۸

تعرفه تبلیغات در سایت
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس
عنوان عکس

در حالی که این روز‌ها شاهد نشر اطلاعات عظیمی در خصوص نسل بعدی آیفون یعنی آیفون ۸ هستیم، امروز تصاویری بدست ما رسیده است که یک دید کلی از این دستگاه را به کاربران انتقال می‌دهد. این ماکت که بر اساس عکس موجود در فرمور HomePod و طرح‌های شماتیک لو رفته ساخته شده است، شبیه‌ترین حالت ممکن به دستگاهی است که در سپتامبر سال جاری قرار است معرفی شود.

همینطور که در تصاویر زیر مشاهده می‌کنید، اولین تغییر قابل ذکر، تغییر جای لنز‌های دوربین است که از حالت افقی به حالت عمودی در آمده‌اند و فلاش دوربین نیز بین دو لنز قرار گرفته است. در جلوی دستگاه شاهد BezelLess بودن پنل صفحه نمایش (به معنی کمترین میزان فاصله صفحه نمایش تا کناره‌های دستگاه) هستیم. همچنین اطلاعاتی نیز به گوش می‌رسد که در این نسل آیفون ممکن است نوار بالای صفحه نمایش (Status Bar) نیز قابل ویرایش باشد. در نهایت باید صبر کرد و دید اپل چه برنامه‌ای برای نسل بعدی آیفون در نظر گرفته است.

نویسنده : دانلودی بازدید : 6 تاريخ : شنبه 14 مرداد 1396 ساعت: 3:48
برچسب‌ها :
اخبار و رسانه هاهنر و ادبیاترایانه و اینترنتعلم و فن آوریتجارت و اقتصاداندیشه و مذهبفوتو بلاگوبلاگ و وبلاگ نویسیفرهنگ و تاریخجامعه و سیاستورزشسرگرمی و طنزشخصیخانواده و زندگیسفر و توریسمفارسی زبان در دیگر کشورها